Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Soczysty dla Gamegirl i wszystkich innych :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 06:30   #20
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Soczysty dla Gamegirl i wszystkich innych :)

Na wstępie dziękuję za odzew Wczoraj nie miałam czasu odpisywać po kolei (szukaliśmy sali na wesele - sukces ) ale dziś już nadrabiam zaległości
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Jest ciekawie. Ja jednak nieco mocniej położyłabym ten pomarańczowy cień, bo teraz wydaje się bardziej przejrzysty niż ten żółty i jest konflikt faktur Ale wyglądasz słodko i uroczo. Mnie się podoba
dziękuję za sugestię Ja chciałam tak delikatniej bo dla mnie to i tak szok termiczny takie kolorki.

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Mnie się podoba, bardzo orzeźwiająco.
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Po co tutaj jakaś krytyka , skoro makijaż prześliczny , soczysty i orzeźwiający ? pięknie i radośnie wyglądasz
pięknie dziękuję!! Bałam się, że ten makijaż Wam się nie spodoba

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Bardzo "soczysty" makijaż. Te kolorki świetnie pasują do szarego golfu Pięknie wyglądasz
Jupi!! Dziękuję
Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Jest fajniuchno Ciekawe cienie, kolory przywodzą na myśl soczyste sorbety zajadane wakacyjną porą
ciekawa jestem jak zareagował/uje TŻ (mój pozytywnie reaguje na takie kolorystyczne 'wybryczki' wiec różnie to bywa i... nieprzewidywalnie)
Czarna TŻ'owi ... bardzo się makijaż spodobał!! Jestem w szoku dziś nie mogę dojść do siebie, powiedział, że ładne kolorki, takie soczyste i jak zamknę oczy to je widać (faceci... ) A zawsze myślałam, ze woli delikatniejsze makijaże.
I dziękuję za komentarz mam więcej odwagi na nowe wariacje.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
jejku jak zobaczylam ze cos do mnie to odrazu humor mi sie poprawil:P

makijaz bardzo mi sie podoba z Twoimi rzesami wyglada bajerancko i ciesze sie ze pokazalas nam cos z zoltym:P
dziękuję i cieszę się postaram się częściej pokazywać, na Duraline kolory są bajeranckie, wreszcie nie blakną Bardzo sie cieszę, że Ci się podoba

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Mi też aż buzia się uśmiecha do tego makijażu - ładnie - powabnie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
podoba mi sie polaczenie kolorkow! wyszlo slicznie! cieplo sie mi az zrobilo
Faktycznie nie pomyślałam o tym ale wyszedł taki ogień z płomykami

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Podoba mi sie bardzo-takie "zjadalne" kolorki...wygladasz uroczo i slodko.
dziękuję i cieszę się

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż, aczkolwiek ten pomarańcz mógłby być trochę mocniejszy - Tak samo intensywny jak ten zółty.
Powiem Ci, że ten makijaż naprawdę bardzo pasuje do Ciebie i wygladasz w nim slicznie! Delikatna, jasna buzia, szary golfik, wszystko tak fajnie zgrało się z soczystym makijażem
Również dziękuję za sugestię ale ja... się do końca nie przełamałam, dla mnie to i tak bardzo mocno Być może w przyszłości
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując