Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-01, 11:23   #4800
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No niby tak,ale ja juz staram sie przyjac inna taktyke,bo myslac,ze wszystko sie przyda troszke duzo mis ie tego zrobilo

Odwyk sie koczy,zrobilam podsumowanie Niestety z kolorowki zuzylam tylkoe eyeliner,ale nidlugo zuyje jeszcze tusz,podklad i przynjamniej 2 blyszczydla Zakupki juz male byly,bo milama duzo czasu do pocigau i odwiedzilam SP Ale zadnej kolorowki nie kupilam
hmm no w sumie u mnie to najszybciej znika tusz i podklad, podklad dlatego ze uzywam wlasciwie nalogowo tylko jednego
cala reszta znika minimalnie

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawialam czy 'klikajac' kosmetyki na Truskawce klikasz na jej polska wersje czy na angielska ? Nie wiem jaka jest roznica w cenie jesli chodzi o Tru i te same kosmetyki kupujac w Polsce ale na wersji brytyjskiej na wiekszosci kosmetykow mozna zaoszczedzic £1,50 - £3. Chyba wolalabym sie jednak przejsc do Debenhamsa, pomacac i tam kupic dostajac pewnie jakies male gratisy i moc sie cieszyc tym zaraz po powrocie do domu.. Ehh, bo ze mnie to taka niecierpliwa kobitka..
klikam na angielskiej
szczrze mowiac to lubie zamawiac, bo czesto okazuje sie ze cos co chce jest tansze niz w sklepach nawet o te 2 funty , a do tego moge trafic na dzien kiedy jest dodatkowa obnizka a poza tym pracuje do 17, niby w centrum ale w tygodniu nie mam kiedy skoczyc na zakupy, mieszkam poza centrum i musze robic specjalna wyprawe do Debenhamsa czy Bootsa, co mi sie niezbyt w weekend podoba, bo sa tluuumy ludzi w centrach! a z Truskawka mam wszystko dostarczone do drzwi, a jak mnie nie ma to moge nastepnego ranka z poczty odebrac.

czasami mam pecha i musze zaplacic clo, ale truskawka mi zawsze je zwraca
zakupy na truskawce sa bardzo dla mnie wygodne, pod warunkiem ze wiem co konkretnie chce zamowic
justitia jest offline Zgłoś do moderatora