Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Borghese-ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 12:14   #38
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Borghese-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hihihihi....chcialam zmienic avatar i steierdzilam,ze wrzuce swoje zdjecie,a wczoraj bylo troche kombinacji bylo i uznalam,ze fajnie bedzie sie komponowac

Rozjasniam wlosy bo swoje naturalne to mam ciemny blond,choc zanim zaczelam farbowac wlosy mialam jasny zloty blond,ktory okazuje sie juz nie odzyskania wiec siegam po chemie

Wierz mi,ze nie tylko Ciebie dobija testowanie podkladow-najgorsze w tym wszystkim jest to,ze probki to towar deficytowy i z laski na ucieche jak znajdzie sie mozliwosc,ze bez gadania daja.
Dla mnie ta probka nie jest kaprysem wrecz przeciwnie-koniecznoscia,bo nie dosc ze mam cere wrazliwa to takze sklonna do alergii i nie kazdy podklad w tym przypadku sie sprawdzi.


to wlasnie tak ja i ja mam ze swoja, szkoda ze nie mamy takiej skory idealnej bez klopotow u mnie z probkami takie problemy ze jedynie wizazanki moga pomoc bo w sklepie nigdy nie ma a w marrionaud to zjedza czlowieka jak wogole zapyta o to:/ a teraz wlasnie lecze 4 plamy na policzku i brodzie ale z czego nie wiem pewnie okaze sie ze i revlon po dluzszym stosowaniu daje popalic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując