Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-24, 21:17   #630
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że zbyt dobrze nie złuszcza? Pytam, bo niektóre peelingi są delikatne w użyciu, ale pozostawiają mega gładką skórę . Mogłabyś napisać jaką masz cerę?
zawiera drobne drobinki i po użyciu skóra jest głaciutka, lecz po prostu mi lepiej odpowiadał peeling enzymatyczny
mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i peeling perłowy nie podrażnia co przy enzymatycznym czasem może się zdarzyć[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Chyba po ok. dwóch tygodniach codziennego stosowania włosy przestały mi wypadać i troche mniej sie przetłuszczają . Teraz stosuje raz na tydzień lub jeśli widzę , że wyłażą częściej - efekt nałożenia jest widoczny . No i częściej odwiedzam fryzjerke . Opakowanie wystarczyło mi na miesiąc takiego stosowania. Polecam .
a czy po użyciu włosy nie były nadto przetłuszczone i obciążone?
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując