Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 20:07   #2074
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Czytam i velvet ma lepsze opinie? Poza tym ten pierwszy to chyba jakiś nawilżający? A ja potrzebuję bardziej czegoś do skóry mieszanej, także chyba velvet nie byłby zły
Studio fix podkład mam i myślałam nad czymś ciut lżejszym

Korektor z MACa też mam Ja go lubię, chociaż używam tylko jeżeli coś potrzebuje mocniejszego krycia, bądź na specjalne okazje Niestety za pierwszym razem nie trafiłam z kolorem i mam problem, żeby go zużyc Tak to jest jak salonu MAC nie ma w pobliżu A już w zeszłym roku mówili, że będzie w 3mieście...

Z chęcią poczytam o kanebo bo jeszcze się z nim nie spotkałam. Dziękuję!
kanebo fluid finish jest do cery mieszanej, velvet jest bardziej do cery suchej, nie pamietam juz dokladniej, chyba zamiescilam o nim opinie, ale na mojej twarzy dawal mi wrazenie tlustego kremu, nie polecilabym go do cery mieszanej, mysle, ze zawiedziesz sie. Natomiast fluid finish napewno Ci podpasuje, on ma konsystencje odpowiednia dla cer mieszanych, a nawilza i pielegnuje. Bez wzgledu na to, na ktory sie zdecydujesz, pamietaj, ze odcienie ff i vf roznia sie. Jak zamowilam 203 ff i 203 vf, to vf byl ciemniejszy, bo wymienialam go na 202, a zreszta juz nie pamietam tak dokladnie. Poczytaj opinie, napewno cos dobierzesz. Ja w swoje 203 ff na szczescie trafilam idealnie. A vf puscilam dalej w swiat, bo nie moglam go uzywac, swiecilam sie jak bombka.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując