Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 12:16   #58
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem trochę opanowałam sytuację, nie ukrywam - męska ręka się przyczyniła. Było "daj spróbuje" - i odbił niemal idealnie Taki stempel i blaszki dwie:
o proszę, zdolny
stempel mam identyczny jak na foto i jeśli w realu to ten sam to nie powinien robić problemu, u mnie odbija wszystko
druga płytka

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a ja znowu
pierwsze hybrydowe negative space i drugie ogółem. odręcznie malowane, bez żadnych pasków, jedynie sondą i pędzelkiem z cleanerem się delikatnie wspomagałam. przyznaję, że to strasznie wygodne, jak można sobie tak w nieskończoność poprawki wprowadzać. a zdobienie podoba mi się do tego stopnia, że jak ściągnęłam te, to znowu sobie zrobiłam negative, tylko w innej opcji kolorystycznej
standardowo - Semilac - Black Diamond (najbardziej upierdliwa hybryda ever, jak to gówno się rozlewa po skórkach, to nawet nie pytajcie -.-) & Miss of the World
super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując