Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiekszenie Piersi- KWAS HIALURONOWY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-26, 20:50   #1
bambi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4

Powiekszenie Piersi- KWAS HIALURONOWY


WITAM SERDECZNIE

naturalna bezoperacyjna szykba metoda powiekszenia piersi za pomoca preparatu kwasu hiluronowego-czy ktos z was poddal sie takiej metodzie???jakie sa wasze wrazenia po takim zabiegu? jakie sa ofekty czy jestescie zadowolone?po jakim czasie preparat sie wchlania?

na te i inne pytania bardzo serdecznie chialabym z wami porozmoawiac ale przede wszytkim czy ktoras z was
PODDALA SIE OPERACJI POWIEKSZENIA PIERSI ZA POMOCA IMPLANTU A POTEM GO USUNELA ZEBY ZASTOSOWAC MACROLANE-czyli preparat KWASU HIALURONOWEGO???

Ja jestem posiadaczka implantow firmy Mentor , metoda po miesien, wkladki anatomiczne jednak rozwazm mysl aby w przyszlosci poddac sie innej metodzie powiekszenia piersi-mniej brutalnej niz operacja skalpelem, pozatym nieda sie ukryc ze mimo metody pod miesien implant jest wyczuwalny, dlatego tez intersuja mnie doswiadczenia osob ktore poddaly sie zabiegowi za pomoca kwasu.
wiadomo przy plaskim biuscie bez tkanki ciezko jest osiognac efekt mieciutkich piersi za pomoca implantu-a takie mieciutkie piersi wlasnie mi sie marza

zapraszam do wspolnej rozmowy i nowinek na ten temat
serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez bambi123
Czas edycji: 2010-10-26 o 20:51
bambi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując