Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak to powiedziec??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 10:19   #16
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: jak to powiedziec??

Do vanilia_ninja:
Nie, az tak szybko Po tych 3 tygodniach urosly mi jakies 1,5 cm.
Wlosy mi rosna raczej przecietnie. Tylko ze jak sie scina dlugie wlosy na krotko to woczas rosna szybciej(nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, ale tylko po pierwszym scieciu-jak podetniesz koncowki to juz znow rosna wolniej). Teraz same z siebie rosna 1,5 cm na miesiac. Zaznaczam ze nie uzywam praktycznie zadnych odzywek(bo obciazaja mi wloski), no moze ze 1-2 x na miesiac maske bo mi zostala.
Przepraszam za offtop:P
A co do zdjec i fryzjerek to kazda moze zobaczyc co innego na tym zdjeciu. I to jak to wykona zalezy tez od jej umiejetnosci dlatego jak sie ma wymarzona fryzurke to lepiej isc do dobrego fryzjera.

Do dżacha86:
Najpierw powiedzialam fryzjerce ze znalazlam fryzurke dla siebie i pokazalam jej zdjecia na komorce, spytalam sie czy moje wlosy beda sie tak ukladac jak modelce i czy nie sa za cienkie. A ona na to wlozyla reke w moje wlosy, pomacala je sobie i stwierdzial ze mam dosc geste wlosy i beda sie ukladac jak mandy tylko trzeba je sciac odpowiednia technika. W trakcie jeszcze zagladala na zdjecia. Wyszlo jej za krotko, ale sie juz przyzwyczailam ze fryzjerki zawsze mnie scinaja o conajmniej 2 cm krocej. niz chcialam
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując