Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-15, 12:35   #2884
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaaÅ‚ka Pokaż wiadomość
Z tym się niestety muszę zgodzić, ceny mają wysokie, ale coś za coś - duży i ciekawy asortyment i setki testerów, to i ceny muszą być odpowiednie Ostatnio jednak trafiłam na duże promocje, wiele całych serii kosmetyków ekologicznych było przecenionych o 20-30%. Warto podejść, a niekoniecznie kupować


Co do składów, udało mi się zrobić kilka fotek, brakuje składu serum z witaminą C, po którym została na półce tylko cenówka. Gdyby któraś mogła zerknąć i zanalizować pewnie dużo dziewczyn byłoby wdzięcznych
Ceny za 15 ml to bodajże 49 i 42-43 zł (chyba Q10 i HA), nie zdążyłam już przepisać, bo cała obsługa i ochroniarz obstawili mnie ze wszystkich stron jakbym robiła coś złego Swoją drogą strasznie mnie to wkurza, nie ma zakazu robienia zdjęć, a unikam tego jak ognia, bo zawsze wtedy traktują mnie jak złodzieja.


BIO SERUM SKIN ARCHI-TEC HYALURONIC ACID KWAS HIALURONOWY - intensywne nawilżenie
Skład: Pure Water, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Sodium Hyaluronate, Methylisothiazolinone/Iodopropyl Butylcarbamate, Mannitol / Sodium Citrate / Acetyl Tetrapeptide-15, Styrene / Acrylates Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil / Lauryl Alcohol Polyethylene Glycol Ether, Fragrance


BIO SERUM ARCHI-TEC TRANEXAMIC ACID KWAS TRANEKSAMOWY - intensywna odnowa komórkowa
SkÅ‚ad: Pure Water, Polyacrylic Acid/ Cabomer, Glycerin, Propylene Glycol, Tranexamic Acid, Sodium Hyaluronate, Triethanolamine, Methylisothiazolinone /Iodopropyl Butylcarbamate, Mannitol / Sodium Citrate /Acetyl Tetrapeptide-€“15, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil / Lauryl Alcohol Polyethylene Glycol Ether, Fragrance


BIO SERUM ARCHI-TEC EPIDERMAL GROWTH EGF/CZYNNIK WZROSTU NASKÓRKA - intensywna regeneracja skóry
Skład: Pure Water, Polyacrylic Acid (Cabomer), Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Glycerine, Propylene Glycol, Epidermal Growth Factor, Hydroxyethyl Cellulose, Triethanolamine, Methylisothiazolinone /Iodopropyl Butylcarbamate, Mannitol /Sodium Citrate /Acetyl Tetrapeptide-15, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil / Lauryl Alcohol Polyethylene Glycol Ether, Fragrance


BIO SERUM ARCHI-TEC COENZYME Q10 KOENZYM Q10 - intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa
Skład: Pure Water, Polyacrylic Acid / Cabomer, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Glycerine, Propylene Glycol, Ubiquinol (Q10), Hydroxyethyl Cellulose, Triethanolamine, Methylisothiazolinone /Iodopropyl Butylcarbamate, Mannitol /Sodium Citrate /Acetyl Tetrapeptide-15, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil / Lauryl Alcohol Polyethylene Glycol Ether, Fragrance

Dzięki za składy
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora