Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmniejszyć koszty kapsułek do Dolce Gusto?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-09, 12:17   #19
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak zmniejszyć koszty kapsułek do Dolce Gusto?

Cytat:
Napisane przez atabe Pokaż wiadomość
Ja mam ekspres dolce gusto na kapsułki i bardzo go lubię. Nie mam w domu miejsca na duży i drogi ekspres ciśnieniowy, kawę piję okazjonalnie, nie codziennie. Lubię próbować różne smaki, dlatego dolce gusto mi odpowiada. Nie są to dla mnie jakieś wielkie koszty kapsułek ze względu na to, że nie jestem kawoszem, który pije np 2-3 kawy dziennie. Ale ostatnio znalazłam kapsułki do napełniania wielokrotnego użytku emocup (emohome) 3 szt. za 89 zł. Do kapsułki wsypuje się zmieloną kawę i wkłada do ekspresu i robi wszystko jak przy kapsułkach jednorazowych. Jedna kapsułka wystarczy podobno na ok. 30-50 użyć. Bardzo kusi mnie ta propozycja. Kawę mogłabym zmielić świeżo przed przyrządzeniem w moim thermo..., zaparzyć w dolce gusto i dodać do prawdziwego spienionego mleka bo kapsułkowe niestety jest sztuczne. Jak któraś z was miała do czynienia z takimi kapsułkami to proszę o opinie.
Pomiędzy kapsułkowcem a drogim ekspresem jest jeszcze coś takiego jak kawiarka, dripper, francuska pressa. Takie rozwiązanie przynajmniej nas nie przywiązuje do kawy jednaj marki i jest tańsze zdecydowanie.
Z napełnianiem kapsułek bym uważała, bo stracisz gwarancję na ekspres.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując