Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-25, 20:01   #1878
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez PaciuniaJ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Kolor włosów mam na poziomie 4.0 brąz, jednak są one ciemniejsze na końcach a odrosty posiadają niechciane rude prześwity . Ostatnio farbowałam farbą kallos 4,71 zmieszaną z 4,0. Teraz chciałabym pozbyc się tych czerwieni, które już mam na całej długości włosów... Zapytałam o radę koleżankę fryzjerkę, która poradziła mi abym kupiła farbę Majirela 4 i do tego 6.1. Potem mam zmieszać te dwie farby pół na pół czyli 25 gram 4 i 25 gram 6.1 .. i dodać wody 6% - 70 ml. albo położyć najpierw farbe 4 Majirela..zmyć, a następnie nałożyć cała farbe Diarichesse o numerze 4.01 na wodzie 1,8 - 75ml . Co o tym sądzicie? Obawiam się łączyć farbę z poziomu 4 + 6.1 ( nie mam pojęcia co z tego wyjdzie). Pomóżcie pliis
Poziom 4 i 6 po zmieszaniu da poziom 5 ...po przecinku.1 Na 6% bardziej wejdzie we włosy, ale może wyrudzić, tzn spłukiwać się na rudo. Farbowanie najpierw na poziom 4 na 6% ma na celu przyciemnienie, a póżniej 4.01 na 1,8% (trwałość na takim słabym oxy jak szamponetka) ma stonować, zneutralizować ten rudy jak będzie, choć .01 jest bardzo słaba, tzn, słabo wybje rudy, ale ten sposób jest mnniej ryzykowny, ale to wciąż pozim 4 więc ciemniejszy od 5.
Jeśl będziesz robic na 6% na odrost połóż na końcu, bo inaczej może Ci rozjasnić, albo podpytaj jeszcze fryzjerki jak nakładać

majreg proszę cię bardzo....No właśnie Ty się hennowałąś bo długo Cię tutaj nie było
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując