Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 16:11   #384
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
potwierdzam, mam go od 8h i nic a nic nie zwarzył się Pixie AG warzyło mi się na brodzie i koło ust po ok 3h. Do tego bajecznie się nakłada i całkiem przyzwoite średnie krycie. Nałożyłam go na ich bazę pod podkład, popróbuje jeszcze w innych konfiguracjach. Na chwilę obecną jestem mega zadowolona
Ja mam kryjącą wersję neutral pale od ok 8h i potwierdzam jest bardzo dobrze
Zero świecenia, warzenia się. Krycie bardzo przyzwoite, porównuję do AG Pixie (myślę, że jest to tańszy zamiennik Pixie jednej lub drugiej formuły jak kto woli )
Oczywiście starł mi się trochę na brodzie od szalika i na czubku nosa od ciągłego wycierania.
Nakładałam jedną warstwę na sam krem.
Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
To ja w matującym widziałam drobinki i dlatego się go pozbyłam. Miałam wrażenie, że moja buzia się po nim świeci, a chodziło przecież o zmatowienie Zdjęć chyba nie wstawiałam, nie pamiętam Niemniej ciekawi mnie czy kryjący również 'błyszczy'
Moim zdaniem nie błyszczy się, ale ja mam inaczej
Dla mnie nawet matujący nie był błyszczący, czy Pixie AG (pod światło coś tam się błyszczało)
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a jaka jest różnica między kryjącym a matującym z neauty?
mam próbkę kryjącego i na mojej normalnej cerze trzyma się super, jedna warstwa kryje raczej średnio, ale to dobrze, bo ja lubię jak koloryt skóry jest wyrównany ale widać jeszcze pieprzyki przez podkład.
czy kryjąca jest dla cer tłustych? czy wszystko jedno?
albo czy matująca kryje tak sobie?
Jak widać kryjąca jest kryjąca, a matująca matuje, ale krycie ma słabe.
Niektóre dziewczyny piszą o świeceniu samego podkładu (rzeczywiście jest leciutko rozświetlający, ale moim zdaniem tego nie widać, a mam cerę mieszaną)
Ja nakładałam matujący na bazę (różne) bez tego podkład gorzej krył, robił psikusy w postaci prześwitów.
Na plus, nie warzył się, długo się trzymał i trzymał wbrew pozorom mat
Na minus to słabe krycie (moim zdaniem trochę lepsze niż CB )
Wydaje mi się, że matująca mocniej matuje.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując