Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-02, 17:16   #1003
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Izane, podaj nazwę farby tej 8.73, piszesz że wychodzi toffi-krówka a ja takiej szukam.
pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Agnes, to Karmelowa Czekolada, Wellaton . Wychodzi ładny, stonowany, karmelowo-rudy, moja mama używa.

Dziewczyny, czy znacie, używałyście farb Keune albo By Fama?
Hej, faktycznie pisałam o kolorach Wella, ale wersji drogeryjnej Wellaton, choć w wersji profesjonalnej Wella proponuje te same farby 6.73 i 8.73, ale już pod zupełnie innymi nazwami. Wiem, że wątek ten poświęcany jest jedynie farbom fryzjerskim, ale na moje włosy profesjonalna Wella podziałała bardzo źle, kolor chwycił dużo ciemniej niż na próbniku, dodatkowo z zieloną poświatą, i mocno przesuszyła mi włosy. Zresztą, jeśli mam być szczera, to po niemal dwóch latach przygód z profesjonalnymi farbami, okazało się, że są z nimi te same problemy co z drogeryjnymi: kolory często wychodzą albo ciemniej niż na próbnikach, albo w zupełnie innej tonacji, albo nie chwytają w ogóle; spłukują się tak samo szybko; i niestety ale nie zauważyłam, by którakolwiek w znacznym stopniu wpływała lepiej na stan włosów niż te drogeryjne. Tymczasem Wellaton okazała się być farbą naprawdę dobrej jakości. Ale oczywiście postaram się nie zaśmiecać więcej tego wątku postami o farbach drogeryjnych, bo wiem, że może to wprowadzić w błąd nowe Wizażanki
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując