Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-07, 15:51   #2445
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety ale mieszanka SLS z Sodium Chloride potrafi silnie podraznic skore glowy ogolnie nie bardzo podoba mi sie ten szampon.

Jezeli silikony sluza Twoim wlosom to po co je odstawiac?a jezeli chcesz oczyscic wlosy i skore glowy to polecdam dodac tabletke aspiryny bayerowskiej(tej bez otoczki) do dawki szamponu jaka dajemy na wlosy i to jest rewelacyjne rozwiazanie Wybierz delikatny szampon,chyba ze masz jakis ulubiony? ja do tego zabiegu siegam po ten szampon
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13947
Dzięki, Hexxano, za szybką i wyczerpującą odpowiedź Może źle się wyraziłam - chodziło mi o to, że moje włosy źle reagują na zbyt wiele silikonów - kiedy używałam szamponów z silikonami+ regenerujących odżywek, które zwykle tez maja jakies silikony (przynajmnej te do włosów farbowanych), to efekt był odwrotny do zamierzonego -włosy były oklapnięte i matowe.
Tak właśnie myslałam, żeby wypróbować jakiś szampon dla dzieci bez sls+ odżywki profesjonalne, jak już się uporam z łupieżem;/ Chyba aspiryna to dla mnie zbyt radykalny sposób, boję się, że wypłucze mi farbę.
Już nie offtopuję
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora