Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakończony Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Remington!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-01, 21:24   #223
jusen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Ulubiony trik urodowy, który poznałam dzięki Wizaż.pl ? Hm… A to było tak! Pewnego dnia, sobotniego dnia, podczas porządków w łazience odkryłam, iż jestem posiadaczką wręcz hurtową pomadek, balsamów, masełek i tym podobnych - oczywiście do ust. I teraz pytanie, co ja z tym wszystkim mam zrobić? Wyrzucić szkoda, a traktowanie ust tymi specyfikami co minutę byłoby dość uciążliwe. I tak zaczęłam szukać, szukać. Aż trafiłam na wizażowe triki! Okazuje się, że balsam do ust świetnie sprawdzi się również na brwiach, rzęsach, skórkach przy paznokciami, łokciach, kolanach i wielu innych bardzo suchych miejscach. Moim ulubionym zastosowaniem jest jednak mieszanie balsamu z cieniami do powiek, co w efekcie daje mi świetne, kremowe cienie, które się nie obsypują pod oko. W momencie, gdy dopiero się uczyłam makijażu powiek to rozwiązanie znacząco ułatwiło mi codzienny makijaż.
jusen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując