Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-31, 15:59   #3460
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oczywiscie chanel nas wyciulał z tym, ze niby jesienna kolekcja jest tylko u nich, juz w dogu i spehorze stacjo maja
Zmacalam sobie mauve roz, jest ok, ale ciemno i brudnawo troche wypada, chociaz mozna deliaktnie, ale wtedy w sumie to nie za bardzo widac
Macalam te cienie z aplikatorem, mnie sie nie podobaja, ani roztarte ani zadne, nic specjalnego. Przy wyjmowaniu aplikatora i mazianiu reki, sypia sie jak glupie, po roztarciu sa takie kremowe, jak ta najnowsza formula Forda w Smoky Quartz. Ale no jak dla mnie nci ciekawego.
Quadow nie widzialam.
To faktycznie nas zrobili
W Douglasie Chanel jest chyba wyłączone z rabatów, ale w Sephorze można by kupić ze zniżką.
Ja dziś dostałam akurat swój róż, ale jestem w pracy więc nie mam jak przetestować na policzku.
Mimo wszystko nie chce mi się bawić w odsyłanie tego z firmowej strony, więc już jakoś przeboleję
Ja ewentualnie jeszcze jeden quad bym obmacała, więc może chociaż tyle dobrze, że łatwiej będzie to zrobić w salonach S. czy D.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2023-08-31 o 16:00
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując