Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-28, 20:51   #4165
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
super pomysl z tym niejedzeniem czekolady, mnusze wyprobowac!
a moze ktos uywal clin&cleara? podobno fajny jest i w ogole >

nieno...
sweet jasna skora rzadzi --> patrz liv tyler, cate blanchett i sophie elis bextor ja rozwazam powrot do swojej naturalnej rudosci i nei moge sie juz doczekac az wyblaknie mi szyja itp, bo niby ciezko sie opalam, ale zato opalenizna trzyma sie prawie rok... z twarzy zeszla dzieki kwasom, ale nie bede sie cala nacierac lysanelem przeciez a moze jakies kapiele kwasowe? naprawde biala skora to super sprawa, tzn biorac pod uwage jak slicznie bedziemy w niej wygladac niebawem kiedy wyleczymy nasze cudne twarzyczki!
a ten policzek nie jest przypadkiem ofiara Twojej komorki?

w sprawie mineralow:
dziewczyny na watku mineralowym chwala bardzo te oto:
http://www.meowcosmetics.com/
oraz everyday minerals, ktore w przeliczeniu wychodza duzo taniej niz rhea (10g/55zl) i jest wiecej niz 4odcienie osobiscie bede zamawiac maaase probek niebawem bo moj farfocel costam kombinuje zeby paczke ze stanow sobie wyslac

podziomko diacneal najpierw co 3 dni uzywalam, byl wysyp tak kolo 1-2tygodnia, w 3. skora juz sie zaczela oczyszczac, teraz uzywam D/D/lysanel/D/D i tak w kolko czyli 2 noce z 3 sie maziam
straznie niewydajne to cholelstwo jest, bo trzeba posmarowac taka porzadniejsza warstwe to szybko znika z tubki a moze tak mi sie wydaje ze za szybko znika, bo jest extra i zal mi jest ze kiedys sie skonczy?
stosowalam z "zinerytem" ale teraz uzywam juz tylko kwasikow, bo po antybiotyku zawsze mi wszystko i tak wracalo
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-01-18 o 23:48 Powód: Post pod postem.
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora