Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baza pod cienie - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 12:36   #1340
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Nie miałam UD, więc jak się sprawuje nie wiem - ale jej cena dla większość osób jest prawdę mówiąc... zaporowa.

Sama proponowałabym ArtDeco [wersję tradycyjną] oraz Hean. Ta druga jest według mnie ciut słabsza, ale ja to zauważyłam dopiero po 15 godzinach Tylko przy jeden i drugiej trzeba po pierwsze uważać na to aby nie pozostawiać jej za długo otwartej [wtedy faktycznie mogą się rolować] i stosować z umiarem, bo zbyt duża ilość prowadzi do efektu odwrotnego od zamierzonego.
Pierwszy słoiczek AD pod koniec stosowania zaczął mi wysychać na wiór. Dwa następne do samego końca były idealne.
Hmm..ja wiem czy taka zaporowa? Też tak myślałam, ale już zmieniłam zdanie. Biorąc pod uwagę jej dużą pojemność, wydajność i przede wszystkim jakość to cena wcale nie jest wygórowana w stosunku do choćby lumene czy art deco, która wbrew pozorom wychodzi niewiele taniej ( jakością pozostaje daaleko w tyle)

Skoro kogoś stać na lumene to pewnie stać i na UD ... Ostatnio przeliczyłam: baza lumene wraz z wysyłką z allegro to ok 35 zł za 7ml. Baza UD wraz z wysyłką z zagranicy kosztowała mnie 71 zł za 11 ml.
Przeliczając 1ml bazy lumene wychodzi 5 zł a 1ml bazy UD 6,45zł, tak więc różnica w cenie porażająca nie jest a w trwałości i jakości - owszem i to ogromna
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując