Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 00:47   #376
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No właśnie chyba też znam lepsze. Nie za bardzo lubię zapach sosnowego olejku, tzn nie że nie lubię, ale to po prostu nie moje klimaty zapachowe, jednakże w tym kremie zapach polubiłam, na dłoniach jak trochę odparuje ta jego świeżuchowatość, to jest przepiękny, taki ciepły, przytulny. Przed chwilą się posmarowałam i muszę przyznać, że fajnie nawilża i dobrze się wchłonął. Na lekkie przesuszenia jest w sam raz



Ja do kremów Sylveco nie mam zaufania, uważaj, bo może zapychać, ale fajnie, że można sobie z minerałów i naturalnej bazy zrobić dobry podkład

To prawda, to serum Bielendy ciężko dostać. Taki mąż, to skarb Brawo
Daj koniecznie znać, jak Ci się sprawdza, bo ja jestem bardzo zadowolona, zmniejsza przetłuszczanie skóry, przebarwienia, oczyszcza i zmniejsza pory i nie podrażnia. Ja go kładę na noc. Może się skuszę na tonik z tej serii i maseczkę, tylko muszę najpierw zapoznać się ze składem.
Serum Alterry jeszcze nie otwierałam, jesteś pierwsza

Moim zdaniem Konjac to po prostu gąbeczka, która działa tak samo, jak zwykła celulozowa gąbka czy jakaś ściereczka za parę zł, nie warto przepłacać, a węgiel aktywny można sobie kupić i dodawać go do maseczek, peelingów itp, bardzo mocno oczyszcza i nawet się z jego dodatkiem robi pasty do zębów, bo wybiela.
Tez mam takie podejrzenie do tej gabeczki. Chyba zostane przy tym co mam. Uzywam takiego kremu do zmywania makijazu ktory mi sie juz konczy (organic surge bodajze) i chetnie tez cos nowego nabede. Mowilas ze polecasz ten z wit C. Zapomnialam ktora to firma choc mialam od nich krem z wit c z tej samej serii a za choinke nie pamietam. Krem byl smerfastyczny. Avalon chyba to byl? Jak dobra to zamowilabym ze dwie flaszki odrazu z iherb.

Macie jakies ciekawe perelki do polecenia z iherb? Probowal ktos podkladow z Andalou?

Korah zasmucilas mnie z tym zapycchaniem Sylveco. Uzywalam kiedys ciezkiego rokitnikowego na noc ale byl faktycznie zbyt tresciwy. Moze po lekkim mnie nie wypryszczy. W razie W bede sie smaowac na zmiane az nie wykoncze reszty podkladow ktore mam na liscie.

Serum alterra poniuchalam tylko choc i tego nie powinnam bo posiedzi swoje w kolejce. Musze wykonczyc to co mam. Wykanczam tez ten oslawiony krem z retinolem z iherbu. Zostalo mi na kilka uzyc i dopiero wtedy zabiore sie za Birlende. Dam znac jak sie sprawuje. W sumie teraz to poza czyms do demakijazu to w zasadzie czuje sie pelnion kosmetycznie. Hehehe jak to brzmi. No moze hialuron i kwasy by sie sprzydaly... Walcze ostatnio z wlosami. Zgubilam conajmniej polpwe. Jestem przerazona. Pomimo masek i wcierek ;(
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora