Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 16:16   #176
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja przed manią bladości nawet lubiłam być opalona, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, aby iść do solarium. Nawet nie wiem, jak one wyglądają od wewnątrz. Odstraszały mnie te obskurne reklamy, zazwyczaj z jakąś palemką czy słońcem, szkoda mi było czasu. A do tego... po prostu od zawsze mnie te zamknięte 'trumny' przerażały, a po obejrzeniu bodajże 2 części Oszukać Przeznaczenie, gdzie jakieś dwie panne w bardzo obrazowy sposób się na solarium spaliły (dosłownie) byłam już 100% pewna, że nigdy tam nie wejdę

Pamiętam, jak jakiś rok temu towarzyszyłam mamie u kosmetyczki, ładny, estetyczny salon. Była zima, więc zaproponowała mi, żebym się 'wygrzała trochę' na solarium. Wytrzeszczałam na nią oczy i zapodałam jej długą tyradę na temat starzenia się skóry i ogólnym efekcie przypalonej pomarańczki Moja mama sama nie chodzi, jest tatarką i ma z natury ciemniejszą karnację, a na dodatek plamy pigmentacyjne, z którymi sobie jako tako radzi cosmelanem i kwasami. Jestem z niej dumna, bo dzięki mnie używa codziennie filtru 50
ja podobno miałam wieki temu jakiegoś tatarskiego przodka w rodzinie i teraz jestem posądzana o japońskie korzenie przez rzekomo azjatyckie rysy twarzy
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja, nie tylko, że nigdy nie byłam na solarium, nigdy się celowo nie opalałam i nigdy nie stosowałam samoopalacza, to jeszcze mam na koncie dość sporo nawróconych na bladość osób Ale przechwałki
Jedną nawróconą nawet poznały krakowskie Bladolice, bo przyprowadziłam ją na nasze spotkanie Bladych. Ja ją nawróciłam, a w efekcie jest bledsza ode mnie

A co do niebieskiego cienia na oczy, to ja Wam powiem, że czasem, bardzo rzadko maluję się na głęboki niebieski albo chabrowy kolor. Mam piwne oczy i wydaje mi się, że współgra to jakoś Do tego mega różowe poliki i do przodu
czy bledsza to nie wiem - ciemno było ale jest naprawdę bledziutka pójdziesz za to do nieba, natrix
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
A nieprawda



No jestem przecie.
Mało pisze, bo nie mam za bardzo nic do powiedzenia.

Bloga odłożyłam, bo miałam okropne problemy osobiste- zdrowotne i w ogóle mega kryzys, ale się ogarniam. Nawet znowu się zaczęłam malować
a ja takim małym offtopikiem - jak się miewa twój kot który miał wypadek z igłą, już wszystkovw porządku???
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora