Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-26, 10:29   #3510
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ja ten ciagne na wifi
ale sama na stancji takiego bym zalozyc nie mogla bo przeprowadzka i wlasciciele by musieli zakladac a oni nie lubia komplikacji kablowki tez nie mamy ale ja tv prawie nie ogladam procz mojego brazylijskiego serialu- to raptem godzina dziennie.
stacjonarnego tel nie ma to i net komplikuje a wiadomo ze te modemowe to zawsze gorzej sie wychodzi ale jak mus to mus- lepsze to niz odwyk od was

nie... dziadek kupil pralke tam do swojego mieszkania- co mam po nim dostac, ale jak mowi to pralka dla mnie- ja wybralam, pieniadze mi w domu dal i sama zaplacilam i na mnie dokumenty wypisali za nia i matka ma myslec ze sama ja kupilam- tak kazal gadac.
a jeszcze jest taki niezly ze stara pralke wczoraj sam naprawil cos porobil, kable popalone poskracal i dziala tylko cieknie na te kable ja to zaraz w gacie ze strachu robie bo on uziemienie musial odciac i moze walnac pradem no ale dziala, wczoraj 2 prania nia zrobil i stwierdzil ze awaryjna bedzie czyli w tym miesiacu pralkowym wyszlo na to ze jedna dostala nowe zycie a 2 kupilismy- bo ja na stancji mam wiroweczke- takze chyba juz o pranie nie bede sie martwic wiele lat


moja matka to podla gnida... nie spodziewalam sie tego po niej naprawde... wczoraj pol nocy nie spalam tylko do rana myslalam o tym- jak ona tak moze...ze taka glupia bylam i slepa...
a co ci sie z butami stalo?
wszystkie moje kumpelki mi zawsze dziadka zazdroscily jest jaki jest- troszke wariat ale da sie do niego przywyknac ze robi wioche np. w sklepach podrywajac sklepowe i opowiadajac ludziom sprosne kawaly i on jeden zawsze mnie kochal szczera, dozgonna miloscia wierna jak psiak... co chce to mi da i sam gada ze jak mu kaze w ogien skoczyc to skoczy... mam tylko jego i dlatego tak dbam o niego- reszta mojej rodziny to gnidy co tylko o sobie mysla i drugiemu zle zycza z zazdrosci...

snowi a gdzie fotki dla bunny
wybacz już się robi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora