Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 11:04   #3192
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: jaki podkład do mojej cery?

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Jak miałam 20 lat to też takie mi się zrobiły, ale zmieniłam pielęgnację na bardziej nawilżającą i nawet jak mrużę czoło to szybko mi się ono wygładza.

EDIT: Pielęgnacja skóry nic jednak nie da jak się pali papierosy. Wtedy trzeba albo rzucić palenie, albo zmienić dietę. Zmarszczki w wieku nastoletnim nie powinny występować w zdrowym i dobrze pielęgnowanym organizmie.


Poza tym niektóre linie na naszej twarzy wynikaja po prostu z jej budowy.. Mogą pogłębiać się z wiekiem ale generalnie to że nie mamy twarzy jak tafle wody nie jest wada a moze wynikac z budowy twarzy. Ja zawsze miałam dwa lekkie załamania na czole... Od dziecka. To nie zmarszczki. Taka budowa
Problem jest gdy te "zmarszczki się pogłębiaja, lub gdy pojawiaja sie zupelnie nowe.
Generalnie palenie obok opalania to najgorsze co można zafundować cerze... Plus alkohol z tym że jeśli nie mamy problemu to nie pijemy codziennie...wiec i tam palenie gorsze...

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja mam 19 i na czole mam dwie kreski takie mimiczne -_-
Tez takie miałam teraz mam 6 lat wiecej ...zastanawiam sie nad wypelnieniem ale sie troche boje efektu

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karmen00 Pokaż wiadomość
Mam 15 lat i mam problem z trądzikiem, nie jest on taki straszny ale jak się pojawią wypryski to nie schodzą z twarzy kilka tygodni. Moja twarz jest również zaczerwieniona na policzkach, nosie i brodzie oraz występują naczynka. Dodam jeszcze, że na czole występują zmarszczki mimiczne z którymi nie wiem jak sobie poradzić. Jaki podkład/ krem bb najlepszy? Proszę o pomoc.
Słońce. Wymieniłaś tak dużo problemów że ciężko coś wymienić. Wiem że będąc młodą kobietką chce się jak najlepiej wyglądać ale obawiam się że masz szerszy problem . Z tego co piszesz masz przesuszoną skóre, wypryski i rumień.... ( jeśli jie przesadzasz)
Ja myślę że najpierw DOBRY dermatolog a potem minerały.
Uwielbiam podkłady ale nie ma pewności że nie pogorsza Ci one stanu cery.

Jaka jest Twoja pielegnacja?
Czy używałaś kosmetyków kolorowych wcześniej?
Napisz coś więcej!

Ściskam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora