Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 10:24   #1387
Charlene
Przyczajenie
 
Avatar Charlene
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Pędzle z MAC i Smashbox

Witam!

Mam zamiar kupić w wakacje porządne pędzle do makijażu-takie,które byłyby z bardzo dobrego włosia i służyły lata.Wolę kupić raz a porządnie.Wcześniej myślałam o całym zestawie pędzli z allegro ale doszłam do wniosku,że to się nie opłaca bo po co mi zestaw z wielkim wachlarzem,3 pędzlami do pudru i z 10 do cieni skoro ich i tak używać nie będę.Często pojawiają się opinie od wizażystów,że lepiej stopniowo kompletować sobie zestaw pędzelków takich najbardziej potrzebnych niż gotowe zestawy.Doszłam do wniosku ,że to faktycznie jest lepsze rozwiązanie(przynajmniej dla mnie).Priorytetem dla mnie jest pędzel do pudru,do podkładu no i może być do różu.Takich używam najczęściej (obecnie 1 z sephory i z inglota ale nie jestem z nich zadowolona-mogłyby być lepsze,poza tym włosie drapie) i chciałabym je kupić z MAC albo Smashboxa(tak wiem ile kosztują takie pędzle- jestem w pełni świadoma).Zależy mi na opini kogoś kto ma takie pędzle do twarzy czy faktycznie są takie dobre i której firmy lepsze-Smashbox czy jednak MAC(raczej do użytku domowego -wprawdzie będę miała zajęcia z wizażu i stylizacji na kolejnym roku studiów ale na takie zajęcia mi ich szkoda)Jeżeli chodzi o pędzelki do cieni to również bym prosiła o jakieś opinie -chodzi mi raczej o takie podstawowe do nakładania i cieniowania.Mam nadzieję,że mimo swoich odstraszających cen ktoś je posiada(oczywiście oryginalne)
Charlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując