Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-03, 15:08   #3769
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Paszla z tym zdjeciem takie cudna pokazujesz paskuda jedna

A ktory to ten do podkladu? ten sciety? ja mam taki sciety kabuki od B.E.C i bardzo lubie, az mnie to zdziwilo. Kupilam sobie ten zestaw
http://www.b-e-cosmetics.de/epages/6...2/Products/726

zwykly buffer jest oslawiony juz na YT , FB i ogolem na niemieckim forum na ktorym sie udzielam, ale okazal sie ze jest ciutke mniejszy niz sie spodziewalam i przez to uwazam ze do kremowych konsystencji bedzie lepszy. Ktos wychwalal tez ten okragly i tez mnie zawiodl ,bo dla mojej duzej twarzy to trwa wiecznosc, wole go do zielonego korektora na wieksze powierzchnie . za to ten skosny uzywalam na poczatku do brazera ktorym wyszczuplam sobie kwardatowa rzuchwe. Uzywalam go tez do rozu, az nagle sie okazalo ze swietnie mi sie go uzywa na cala twarz do podkladu mineralnego i przy tym sie zatrzymalam

Do podkładu jest ten gruby bardziej okrągły i on jest fenomenalny! Ten ścięty też jest świetny ale do bronzera lub różu, ja używam go tez do rozświetlacza.

Cytat:
Napisane przez gabiG4 Pokaż wiadomość
Mój 5-letni Flat Top z EDM niedawno się rozpadł i szukam następcy ten z Claire Blanc wygladaja bosko. Jak jest szerokosc ich kabuki bo na zdjeciu wyglada dosc wąsko?
On jest taki średni, nie za duży ani nie za mały. Ładnie rozprowadza podkład na całej twarzy. Ma 4cm w najszerszym miejscu.

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
U mnie pędzel do podkładu z clare blanc to wciąż ideał.
Używam jeszcze ov1 z glambrush sie minerałów ale jednak nie umywa się do pędzla clare po który sięgam dużo częściej. Bo wiem że mnie nie zawiedzie. A z cone brush też z clare, którego używam do mineralnego korektora pod oczy to combo nie do podmienienia.
Cone brush też częściej używam do korektora lub konturowania, ale ostatnio sprawdzam go na oku Ładnie blenduje, ma kształt tak dopasowany, że właściwie robi makijaż oka jednym maźnięciem, przykładam go od zewnetrznego kącika w załamaniu powieki i smyram do wewnątrz, tak mniej więcej do połowy oka.
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując