Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-06, 10:47   #1985
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Anakazar i jak Bio detox? Próbowałaś go? No kurcze zła jestem na siebie strasznie bo tak się zarzekałam, że nie kupie go sobie bo na razie każdy podkład naturalny albo mnie zapchał albo kolory były nie te i się złamałam w ostatnim dniu promocji, złaziłam 5 rossmannów i nigdzie już mojego koloru nie było!! Zostały same 55,56.. Głupia, zamiast się wcześniej decydować Anula, już ma ich nie być w ogóle? bo Ty rozmawiałaś z panią.
Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze Używam Bio Detoxu drugi tydzień i jestem bardzo zadowolona. Co prawda na aplikację podkładu należy poświęcić troszkę czasu ze względu na specyficzną gęstą konsystencję, ale efekty są wspaniałe. Świetnie kryje, twarz zyskuje zdrowy i świeży wygląd. Teraz w Rossmannie była promocja z 63 na 32 zł !, ja jednak nie skorzystałam, mój kolor był wymieciony do zera. Jeśli to prawda, że producent wycofuje tę linię, to będę bardzo zawiedziona. Pozdrawiam
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora