Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-17, 18:30   #3516
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
Witam.... Ja przekłulam sobie język wczoraj. Przez 5 godzin był normalny potem spuchł i zaczął boleć do tego stopnia ze rozbolała mnie głowa i sie położyłam spać.
Dziś boli tak samo.... w dolnego miejsca gdzie mam kolczyk wychodzi mi coś białego tzw limfa.
Boli bardzo wędzidełko...nie moge dużo mówić a jak coś jjem to bokie rozgryzając i popijając letnią herbatą .... powiedzcie mi czy Wy macie daleko kolczyć ?? Czy na samym początku języka ? Mi Pani zrobiła tak po środku spytałam dlaczego ? To odpowiedziała ze jak tak dała mi daleko to dolna kuleczka nie będzie mi walić po zębach ... Czy to prawda?? Mi sie bardzo podobały kulki bardziej na przodzie języka.... Ale jeżeli miała bym go teraz wyjąć i jechać ponownie na przekłucie i znowu 2 tyg czekać na wylizanie sie z tego to ja dziękuję.... pocieszcie mnie i powiedzcie ze lepszy jest kolczyk bardziej po środku języka
Hm ja miałam raczej na początku języka...jakiś centymetr od czubka jęzorka... Dobrze by było gdybyś wkleiła jakieś zdjęcie. Wydaje mi się że tak czy inaczej w jakichś momentach ta kuleczka będzie obijać o zęby, więc nie wiem..
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora