Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZYWCZY???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-11, 22:11   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: KREM NA NOC POWINIEN BYC NAWILZAJACY,OCHRONNY,ODZY WCZY???

E tam, pisano tu już kilkakrotnie o że rozleniwienie skóry od kosmetyków to mit! Trzeba aplikowac skórze to czego się domaga, jak sucha to coś odzywczego itp. Wykorzystane zostanie tylko to jest potrzebne. Ja mam 26 lat, mam przetłuszczającą się twarz i bardzo lubie kremy na noc, sa aktywniejsze do tycn na dzień, wspomagają regenracje podczas snu. Myśle że po 20 można juz sięgać po takie kremy - nawilzające, z witaminiami czy Q10, dotleniajce itp unikałabym tylko takich liftingujących czy z fitohormonami bo te są raczej dla cery dojrzałej.
Myslę ze od skórę nalezy dbac od najmłodszych lat, mam sporo młodsza siostrę która bardzo rozsądnie pielęgnuje swą niespełna 15letnią buźkę, myje żelami, przeciera łagodnym tonikiem, na dzień ma łagodne apteczne kremy nawilzające do cery trądzikowej a noc ostatnio używamy to samo - jakiś kremików z kwaskami Używa kremów które są przeznaczone do jej typu skóry, bo takie są jej potrzeby. Na prawdę jest bardzo rozsądną osobą, maseczki peelingi itp. Ja w jej wieku chyba myłam buzie mydłem i miałam jeden kremik erisa
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując