Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomrocznośc jasna ;P Ishi grzywacz :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-10, 14:54   #27
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pomrocznośc jasna ;P Ishi grzywacz :P

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Bardzo fajne połączenie kolorków, super makijaż, a grzyweczka rewelacja

dziękuje

Cytat:
Napisane przez mia88 Pokaż wiadomość
Piękny świetnie w nim wyglądasz.
Rzadko się udzielam na forum, ale często podglądam MM i uwielbiam Twoje malowanki
dziekuje

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Firmowa już krecha, cieniowanie dopracowane do perfekcji i teraz jeszcze ta grzywa, która Ci mega pasuje - tylko koniecznie zwiększ jej objętość. I jest pięknie!
dzieki

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ishi chyba nas naszło razem na grzywki bo ja od poniedziałku też bedę miała
Ale teraz o Tobie- z grzywką wyglądasz ślicznie, makijaż oczu boski, rzęsy jak opracowane przez stylistów MAC'a.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Przepiękne oko (i fajny tytuł)
dziękuje

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
kolejny udany make up Swietne cieniowanie i dobor kolorow i wyjatkowo twarzowy makijaz-przeslicznie wygladasz i jestes naprawde ladna dziewczyna..

I... akurat Tobie wiem ze moge prosto z mostu wiec-grubsza grzywke ladnie w niej wygladasz, ale jak bedziesz chodzic te male pasemka pouciekaja na bok(specjalistka od grzywek) i wogole nie bedzie jej widac. Jak nie chcesz super gestej to spoko, ale zagesc tą.
Grzywke zageszcze w poniedzialek, troche sie balam,dlatego taka mini-mini wyszla

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
aleeeeeeeeeeee pikne zdjecia!!!!!zupelnie inaczej
podoba mi sie ale mam wrazenie ze ciut za wysoko cienie wyciagniete
dzięki

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Sliczny makijaz.Trwam w zachwycie Brawo
dziękuje

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
sexy
dzięki

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
makijazyk ladny aczkolwiek grzywka moglaby byc grubsza, masz ladne wloski i ona pasuje do buzi
podobaja mi sie rzesy, chyba wyprobuje ten tusz, nie mialam go a wyglada, ze daje efekty
bedzie grubsza w poniedzialek dziekuje
tusz jest sredni ja mam z natury dlugie rzesy wiec mi "bele co" sluzy

jeszcze raz wszytskim


Aaaa brwi to sama reguluje i uzywam kredki Basic z drogerii Schecker. Ostatnio sie zapedzialm i przy koncach musze sie kredka mazac bo jest baardzo łyso :P

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Makijaż jak zwykle w każdym detalu dopracowany...bardzo ładnie ...

jeśli chodzi o grzywkę to zwiększyłabym dużo bardziej jej objętość, teraz jakoś mi się nie widzi - przepraszam jeśli Cię uraziłam

Jeszcze mam pytanie odnoście brwi, sama wyrywasz? straszni podoba mi się ich kształt i są tak idealnie ułożone...

Kurcze, cos mialam problem z cytowaniem Twojego postu Elly grzywke pogrubie w poniedzialek
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-10-10 o 14:52
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując