Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 21:51   #3038
coronee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja również proszę o podpowiedzenie, jakim typem jestem, bo mam z tym mały problem
Oto moje odpowiedzi, a poniżej moje zdjęcie (najlepiej odzwierciedlające moją kolorystykę, choć cera jest chyba trochę bardziej różowa niż w rzeczywistości- przynajmniej na moim monitorze) :

1. Jak się opalasz - Opalam się szybko. Twarz na początku na różowo, później kolor jest brązowawy z oliwkowym odcieniem. Reszta ciała od razu na taki brązowo-oliwkowy (na początku lekko przykurzony) kolor.

2. Kolor oczu - Oczy zgniłozielone z ciemniejszą, prawie czarną obwódką. W środku tęczówki złotawo-brązowy kolor (jest go więcej latem). Brwi w kolorze włosów (są bardzo rzadkie i sprawiają wrażenie jaśniejszych). Rzęsy- czarne.

3. Piegi - brak piegów. Kilka małych pieprzyków w kolorze jasnego brązu.

4. Cera - Jasna, lekko żółtawa. Różowe rumieńce (bardzo rzadko, przy większym wysiłku).

5. Naturalny kolor włosów - Włosy brązowe wpadające w taki zgniłozielony odcień. Z czasem jaśnieją (końcówki dużo jaśniejsze), w słońcu przybierają odcień naszych 5groszówek, lekko złotawy.

6. Kolor ust - koral z odcieniem różowym.... jeśli można to tak opisać

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej czuję się w intensywnych kolorach (wszystkie odcienie fioletu, ciemny róż- indyjski, zielony, turkusowy, niebieski). Nie pasują mi: beżowy, jasny róż, brązowy, szary.

Z góry dziękuję za pomoc
coronee jest offline Zgłoś do moderatora