Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-10, 17:31   #3259
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pisałam na innym wątku, ale skopiuje i wkleje tu - nie zaszkodzi!
Mianowicie :


zglaszam sie i ja do was, zagubiona dusza zagubiona dlatego ze bagatelizowalam do tej pory kwestie ubran. Nosilam co mialam pod reka. Postanowilam wprowadzic kilka zmian w zycie, miedzy innymi zaczac podkreslac wyglad i bardzo prosze o pomoc.
Wydaje mi sie, ze jestem wiosna lub latem... ale tak na 100%?
Dodaje opis i zdjecia
Oczy: niebieskie, wyraznie, intensywnie niebieskie, ani granatowe ani blekitne
Włosy: Naturalnym moim odcieniem jest słomkowy blond (chyba - bo od kilku lat sie farbuje i po prostu nie wiem jak to moze wygladac teraz. Odrosty sa piaskowo, slomkowo blond), czesto we wlosach mialam zlote refleksy, ale drobne! W dziecisnwtie bylam blondynka. Obecnie jestem ruda (tj. brazowawomiedziana) < farba.
Cera: obecnie jestem bardzo blada, wrecz nie widze w swojej twarzy odcienia ani zoltego ani czerwonego, natomiast reszta ciala ma wyrazny zoltawy kolor.
Opalanie : opalam sie na zloty braz i nie pamietam bym kiedys byla spieczona na raczka. Aczkolwiek nie jestem pewna co do tepa opalania. Wydaje mi sie, ze opalam sie w miare szybko (teraz zaprzestalam)
Usta : bardzo delikatnie wpadajace w cos mocniejszego niz roz, czerwienia bym do konca tego nie nazwala ale cos pomiedzy rozem a czerwienia.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora