Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Indyjskie makijaże cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-07, 16:02   #1061
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Indyjskie makijaże cz. II

Cytat:
Napisane przez duck Pokaż wiadomość
Tak. Wątek ten jak i inne o kohlu czytam od kilku dni. Wiem, że linię wodną się maluje i szczerze powiem rewelacyjnie ładnie to wygląda. Czerń jest tak intensywna, że nie zastąpi jej żadna kredka do oczu. Natomiast kohlem można malować także górną powiekę. Dziewczyny piszą, że zastępuje im cień do powiek. Mi się niestety rozmazuje. Żadnego chłodu po pomalowaniu oka wewnątrz nie czuję. Pytam zatem o kohl w proszku. Opinie są różne i nie spójne. Szukam oryginału. Trwałego (w miarę) i dający efekt wybielenia.


Załącznik 3580528
Efekt chłodzący to kwestia tego, czy dany khol ma w swoim składzie kamforę. Jeśli chodzi o moje personalne doświadczenia to super chłód daje Shanhaz Hussein. Fajnie też wybiela. Oryginał kupisz na radhashop.pl na przykład. Chłodzi też Lakme Kajal w wersji w kredce, zarówno cienkiej jak i grubej, ale nie wiem czy w internecie jest dostępny. Co do proszku, moim zdaniem bezkonkurencyjny jest Hashmi Kajal. Najczarniejszy z czarnych i super trwały. Ale w moim przypadku proszki w żaden sposób nie chłodzą. Co do górnej powieki spróbuj khole w paście. Nie pamiętam jak mój się nazywał... ale możesz zajrzeć na link podany w moim podpisie. Nie to, żebym się autoreklamowała, ale tam pokazuję jak te khole wyglądają i mogłabyś je spróbować później znaleźć gdzieś w necie. Pozdrawiam!
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując