Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-30, 22:17   #3409
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

kathy fryzura boska, chce taka miec, zwlaszcza, ze z dlugosci niewiele mi brakuje (postanowilam, ze od teraz bede im poswiecac wiecej czasu i na pewno dam rade cos uzskac). z Twoimi pieknymi wlosami na pewno bedzie swietnie wygladac, czekam juz na fotke
kolor pieknie utrzymany, lubie takie rudosci

roxa kazdy olej zmywa czerwien, ostatnio za rada kathy uzylam zwyklej oliwy z oliwek i czerwien tez spadla (ale stosowalam tez aplecin wiec nie wiem czy byloby tak samo bez niego); natomiast kazdy olej zmywa kolor


moni@ przykro mi, wiem jakie to uczucie kiedy tak bardzo sie chce rudosc, a na glowie sie ma bordo dla pan starszych (ja np kiedys uzyskalam zywy denaturat na glowie, w lo tuz przed koncowymi sprawdzianami, widzialabyscie miny nauczycieli)
mysle, ze najlatwiej bylob zjechac kolor szamponami przeciwlupiezowymi i olejami. szczegolnie oleje sa wskazana dla Twoich wlosow . moze kup macerat z marchwi mi farbowany kolor po nim zjezdza w kierunku zlotych odcieni.
za dwa tygodnie na pewno cos sie ruszy, a wlosy troche odpoczna i zdecydujesz co dalej


lipcowa gratulacje
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora