Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przypominajka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-11, 09:30   #22
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Przypominajka :)

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Piękne są te makijaże, bardzo fajnie podkreślają Twoją urodę, której jestem fanką
dziękuję bardzo i miło mi

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja już podziwiałam na blogu ale dobrze że wrzuciłaś też tutaj a nie tylko blog
Wszystkie podkreślają twoją urodę ale zielone oczy i pomarańczowe usta mnie urzekły najbardziej
na MM też trzeba się czasem pokazać a ten zielony to również mój ulubiony także dziękuję bardzo Kasiu

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Asia
dziękuję Malinko

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
zielony, zielony!!
szalony zielony cieszę się, ze się podoba

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
oj tak zielony moj ulubieniec !
ale reszta tez bez zarzutu-bomba! kocham te Twoje oczyska i ta przenikliwosc niebieskosci - ♥
dziękuję Emalko

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ala_ Pokaż wiadomość
Ale Ty masz...oczyska! Piękne! Makijaże są śliczne, każdy z osobna mi sie podoba, ale jakos od zielonego oczu nie mogę oderwać
dziękuję

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Ślicznie malujesz, ten z pomarańczem na ustach najpiękniejszy
dziękuje Basiu

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
śliczne makijaże bardzo podoba mi się ten 'przybrudzony róż' i zielony ładnie komponuje się z ustami
dziękuje bardzo
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując