Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-23, 18:48   #1835
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Każdy pisał o minusach danego produktu. Lamode nie prosiło o pisanie recenzji w samych superlatywach, lecz pisanie w taki sposób, aby nie zaszkodzić marce. Jeśli coś kompletnie komuś nie podeszło po prostu była prośba aby o tym nie pisać. Sądzę, że recenzje Eveline były szczere.


Można w czysty i przejrzysty sposób wkomponować reklamy google. Ja na przykład mam tylko dwa linki z tłem takim, jakie mam na blogu, kolory linków tak samo. Co innego jak ktoś wrzuca reklamy pod każdą notkę.

Poza tym ja nie widzę niczego złego w takiej formie zarobku. Zawsze można te pieniądze zainwestować w prowadzenie bloga! Np. zakupić miejsce na serwerze i postawić lepszy system, itp. To niestety kosztuje... Ja np. mam swoją domenę i muszę za nią co roku płacić, co prawda niewielkie pieniądze, ale jednak... Mam to szczęście, że kolega udziela mi miejsca na serwerze i nie ponoszę dodatkowych kosztów z tym związanych. Ale niektórzy nie mają takich fajnych znajomych :P

Poza tym ktoś się stara, robi zdjęcia, pisze szczere recenzje, robi swatche... Chyba należy mu się za to jakieś, powiedzmy sobie, wynagrodzenie, prawda?


Kasiu, a czy te szacowane zarobki pokryły Ci się z rzeczywistymi czy Ci sporo odjęli?
Ależ więcej spokoju Pisałam przecież, że każdy jest panem swojego bloga i niech robi sobie na nim co chce... Mi się nie podobają i tyle, nikogo nie namawiam, żeby rezygnował z reklam ze względów estetycznych :/ Więcej luzu, bo nic nie można tu napisać...

A co do lamode to zdania nie zmienię, bo jeśli ktoś mi narzuca, że mam pisać tak, żeby nie zaszkodzić marce to jest to dla mnie jednoznaczne... Kretynką nie jestem, żeby oczerniać markę wymyślonymi negatywami. Po prostu żadna inna firma/agencja nie narzucała mi nigdy czegoś takiego więc to chyba jednak nie norma? I chyba nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi, chociaż specjalnie to podkreślałam: nie krytykuję blogerek, które zgodziły się na tą współpracę, tylko zasady narzucone przez lamode. Więc to czy koniec końców ktoś pisał szczerze czy nie - nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Sam fakt tego punktu w umowie dyskwalifikuje dla mnie tą agencję, bo to jest wg mnie zwyczajnie nie fair. I tyle. I takie jest moje zdanie, nikomu nie każę go podzielać.

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Jakby któraś była zainteresowana targami kosmetycznymi we Wrocławiu to opisałam je na moim blogu jakiś czas temu, bo stronę maja fatalną, mało przejrzysta i ciągle coś nie działa... Targi są 22/23.10. fajnie by było jakby któraś z Was się też wybierała
Ja się chyba wybieram

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
A czy jakies takie targi szykują sie może w Poznaniu?Nigdy na takowych nie byłam więc nie jestem zorientowana za bardzo..
Targi u nas są jakoś w pierwszej połowie roku Beauty coś tam, to są połączone z fryzjerskimi.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora