Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-03, 23:04   #697
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak często stosujecie tonik PHA? Mam zagwozdkę, bo od dłuższego czasu napawam się efektami naturalnej pielęgnacji - moja cera nigdy nie miała się tak dobrze, a tu klops Wreszcie przyszła wyczekiwana paczka z BU, więc zabrałam się za tonik PHA. Po pierwszym dniu byłam zachwycona gładziutką cerą. Smarowałam 4 dni z rzędu na noc, do tego zaczęłam jednocześnie Neostrate Bionic Skin Lightening Cream PHA 10% ten z hydrochinonem (ale krem, nie żel). Czwartego dnia już ominęłam okolice ust i brody, bo miałam wrażenie, że coś się tam zaczerwienia. Dzisiaj się przeraziłam, bo podkład mineralny miał problem z ukryciem krostek, czerwonych zmian, małych, białych gulek na powierzchni skóry, głownie na brodzie Teraz nie wiem, co jest winne: tonik, krem, połączenie obu, zbyt duże tempo dla nieprzyzwyczajonej do kwasów buzi??? A tak pięknie było Dodam, że czoło smaruję już dokładnie miesiąc też Neostratą Pigment Lightening Gel AHA/PHA 10% i nic się nawet nie zaczerwieniło... Tonik po aplikacji lekko szczypał, ale do wytrzymania, po posmarowaniu kremu mrowienie było już prawie niewyczuwalne. Może ktoś miał podobne doświadczenia?
Na stronie BU jest wyraźnie napisane, że stosowanie toniku jest kuracją a nie zwykłym tonikiem do codziennej pielęgnacji. Ja tonik PHA stosuję najwyżej 2 razy w tygodniu, najczęsciej tylko raz. Moim zdaniem zafundowałaś skórze za dużo szczęścia na raz i bardzo ją przez to podrażniłaś.
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując