Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odzywka do rzęs Revitalash
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-15, 22:18   #27
Beata1234bb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam,
jestem nowa na forum - od razu prostowanie nie jestem podstawiona. Odżywkę używam dzięki mojej córce, która ma gabinet kosmetyczny i mogła ją zakupić. Stosuję ją od połowy lipca i z dnia na dzień moje rzęsy są piękniejsze. Wydłużyły się, lekko zgęstniały i same się podkręcają. Odżywka jest droga ale uważam, że warto zainwestować bo starcza na 6 miesięcy albo dłużej. Po przeliczeniu na koszt miesięczny to małe pieniądze. Równolegle z odżywką testuję mascarę tej firmy - świetna, świetna i już. Rzęsy mega długie, super się nią modeluje i nawet po 2,3 godzinach jak się pociągnie nią końcówki rzęs to dalej je wydłuża. Naprawdę polecam bo warto. Też byłam niedowiarkiem i lekko przestraszona ceną. Teraz mi przeszło jak widzę takie efekty. Wszyscy je zauważyli bo pytają się czy nie mam zagęszczonych i wydłużonych rzęs. Moja córka swoje miała b. długie a teraz ma mega długie, sięgają aż do połowy brwi. Jeszcze raz polecam.
P.S. Proszę nie brać pod uwagę złośliwych porad ani komentarzy. Niektórzy coś słyszeli ale nie wiedzą gdzie a drudzy nie mieli produktu i się wymądrzają.Jestem strasznym alergikiem i nic mi się nie dzieje.
Beata1234bb jest offline Zgłoś do moderatora