Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 12:16   #4186
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Klolcia, fajny ten sklep Ma rzeczy, których nie ma np na BU czy ZSK.

Przedstawiam moje nowe nabytki z Mazideł przy okazji zakupu kwasu migdałowego, a także wcześniejsze z BU

BU Hydrolat różany- dobrze, że kupiłam. Wybierając go nie miałam jeszcze pojęcia, ze bedzie mi potrzebny do robienia toniku z AHA. To ponoć jego zasługa, że nie musiałam regulować PH toniku.
BU Hydrolat oczarowy- jeszcze nie otwierany
BU Olejek myjący pomarańczowy- całkiem przyjemny, ślicznie pachnie, dobrze myje, jednak boję się go używać samodzielnie, zawsze po jego użyciu myje twarz np glinką i mydłem, bo jednak jest bardzo tłusty. No i oczywiście musiałam coś zawalić. Wpisałam źle datę ważności
BU Żel hialuronowy- nic dodać, nic ująć, rewelka!!!
BU maseczka błotna, jeszcze nie próbowałam, ale zrobienie jej to łatwizna.

Mazidła Olej z czerwonych malin- jeszcze nie próbowałam, ale ciekawie się zapowiada, prawie nie ma zapachu.
Mazidla Olej z zielonej kawy- nie testowałam, ale zapachu kawy niestety nie doznałam, pachnie podobnie do oleju konopnego, soczysto- trawiasto. Przyjemnie, ale szkoda, bo chciałam go dodać dla zapachu właśnie do balsamu do ciała. Zużyję na twarz, ponoć dobrze jej robi.
Mazidła Kofeina- spróbuję jej użyć na wszelkie możliwe sposoby, dodając do serum do twarzy i pod oczy lub balsamów ujędrniających.
Mazidła Kwas migdałowy
same fajne rzeczy
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Cieszę się, że sklep się spodobał
Anula, a co z twoim postem, bo piszesz, że chcesz zamówić serum z wit. C ? Ja jeszcze resztkami sił się trzymam w swoim postanowieniu. Zużyłam już kolejne produkty

Mogę w końcu coś napisać o szamponie Eubiona do wrażliwej skóry głowy. Najbardziej mi się w nim podoba to, że włosy po jego użyciu tak fajnie mi się układają. Dają się bez problemu wymodelować tak jak chcę, co nie udaje mi się przy każdym szamponie.
Wydaje mi się też, że po umyciu mam ciut grubsze włosy, takie pozytywnie grubsze.
Ogólnie jestem bardzo z niego zadowolona, na pewno jest dużo lepszy od tego szamponu z henną.
Śmiało polecam
Post ma sie dobrze, ale kiedys sie przeciez skończy
Zamawiać będę 1 kwietnia o godzinie 0:01, bo wtedy odwyk sie kończy
Recenzji szamponu nie widzę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora