Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby Khadi - opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-30, 17:48   #348
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Farby Khadi - opinie

Witam was dziewczyny

Od 2 tygodni zastanawiam się nad zakupem farby Khadi. Rozważam obecnie 3 kolory: Henna naturalna, Henna z Amlą i Jasny brąz.

2 lata temu 3 razy farbowałam chemicznie Castingiem L'Oreal'a na odcienie jasnego brązu, ale i tak zawsze wychodziła mi ruda poświata. Dlatego zrezygnowałam z farbowania i pozwoliłam włosom odrosnąć.

To zdjęcie sprzed roku tuż po ścięciu (farba została tylko na końcówkach). Obecnie włosy sięgają mi do łopatek i nieznacznie przyciemniły się po używaniu olejku Dabur Amla (ale nie tak jak bym chciała).

Mój naturalny ciemny blond

Jasny brąz rozważam, ponieważ chcę przyciemnić mój naturalny ciemny blond i dopasować go bardziej do ciemnobrązowych brwi (zdjęcie przekłamuje ich kolor).

Oba rodzaje Henny w kolorze czerwonym zaś kuszą mnie zmianą koloru ("kobieta zmienną jest" itd.).
Takie dwa odcienie po hennie "rudej" bardzo mi się podobają (zdjęcia pożyczone ze strony khadi.pl i teoretycznie oba powstały po farbowaniu włosów koloru ciemny blond):

Henna naturalna

Henna z Amlą

Wszystko to powoduje, że mam problem i pytanie szczególnie do kobitek farbujących się henną na rudo.

Czy jest możliwe osiągnięcie odcienia, kóry sobie uwidziałam w przypadku"rudej" henny, czy jednak lepiej dla mnie będzie zainwestować w nudny jasny brąz?

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2012-06-30 o 17:49
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując