Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Red's red! Mój debiut :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-22, 19:20   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Red's red! Mój debiut :)

Cytat:
Napisane przez limonka_89
A więc i na mnie nadszedł czas
Zamieszczam mój makijażyk, pomimo dość napiętej dziś atmosfery na forum. Taki marzył mi się od dawna...czerwone usteczka i oczy pociągnięte eylinerem. Podoba mi się taki look
Oczywiście nie oczekuję, że wszystkim się będzię podobało. To mój debiut i trochę się boję...Acha jeśli chodzi to o krytykę to liczę, że będzie napisana w sposób kulturalny. Liczę na Wasze sugestie i szczere opinie

Do make-up'a użyłam podkładu max factor colour adapt, pudru rimmel'a stay matte, różu, czarnego eylinera, tuszu czarnego Avon, czerwonej konturówki do ust i 2 odcieni szminki.

Buziaki
Makijaży jest bardzo klasyczny i kobiecy,pierwsze moje skojarzenie to MM.Widać,że masz łapkę do make-up.Jedno zastrzeżenie.Wydaje mi się,że jesteś jeszcze za młoda na taki make-up.Obejrzałam te zdjęcia wczoraj,zaraz jak założyłaś wątek,ale poczekałam 24 h,by przemyśleć i nie pisać bez sensu.Wczoraj miałam wrażenie,że przez ten makiajaż Twoja osoba pasuje mi do sformułowania młoda-stara,czyli młoda dziewczyna,która poprzez dorosły sposób ubierania czy malowania się postrarza się i wygląda czasami wręcz groteskow(Ty aż tak daleko nie zawędrowałaś ).Nie pasuje mi taki klasyczny makijaż do tak młodej osoby Chciałabym Cię zobaczyć w jakiś różach,fioletach,czymś bardziej naturalnym.Masz potencjał,świetny makijaż,ale dla osób starszych niż ty(ja mam 19 lat i w takim makijażu wyglądam jak clown )
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując