Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-22, 20:28   #1967
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41438594]Figa jedzie już do nowego domku.Jest cudowna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

jaka śliczna psinka uwielbiam psy

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To na koniec wstawiam nowe mani, skorzystałam z okazji że małż poleciał do tartaku i zmalowałam
No to tadam
pięknie się błyszczy

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Yen, spełnienia marzeń
Kurcze, tort mi nie wskakuje :<
mniammmm jaki torcik

Cytat:
Napisane przez lagunabox Pokaż wiadomość
Cześć,
postanowiłam pokazać swoje paznokcie, może mi coś doradzicie. Przewertowałam dokładnie większość wątków i dokładnie zastosowałam się do instrukcji i wskazówek :P.
Nie obgryzam paznokci od roku (obgryzałam od dziecka, aż do 2 klasy liceum). Rzadko zdarzało się gryźć do skóry, no ale jednak paznokcie nie wyglądały tak, jak bym chciała.
Zazwyczaj nie udaje mi się osiągnąć upragnionej długości, bo paznokcie się rozdwajają!
Walczę o większy przyrost różowej części paznokcia - nie całkiem bezskutecznie (poprawa jest, i to duża), ale od jakiegoś czasu jakby stoi w miejscu - a codziennie olejuję. Początkowo zużyłam dwie tubki regenerum, teraz przyrządzam własne mieszanki : olejek Alterry, olejek kokosowy, z pestek arbusa, arganowy, rycynowy, oliwa z oliwek. Stosuję serum do paznokci (takie różowe, z rossmana) i od tygodnia wzmacniam paznokcie Nail Tekiem II. Gdy nie stosuję kuracji Nail Tek, używam odżywek z Revlonu (różowa i z wapnem bez formaldehydu).
Dziewczyny, co z tym przyrostem różowej części? Co jeszcze mogę zrobić? Staram się nie grzebać, nie ruszać... Ale nic nie rośnie
P.S. Oj, jak ciężko zrobić samemu w miarę widoczne i nie rozmazane zdjęcie ręki :P.
nie no ładne masz pazurki i skórki bardzo zadbane wydaje mi się, że trzeba czekać na przyrost tej różowej części niestety. a malujesz je?

Yen zdrówka i wszystkiego naj naj naj


moje mani dzisiejsze mały ma zadarte skórki przepraszam za słabą jakość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0003.jpg (105,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (88,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004_001.jpg (116,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0006.jpg (111,3 KB, 25 załadowań)
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora