Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Normaderm Vichy
Wątek: Normaderm Vichy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-06, 12:04   #82
karabelka
Raczkowanie
 
Avatar karabelka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: razturaztam
Wiadomości: 44
Dot.: Linia kosmetyków Vichy Normaderm

Cytat:
Napisane przez Ace Ventura Pokaż wiadomość
Witam! Chciałem zapytać skuteczność linii kosmetyków Normaderm. Stan mojej cery jest widoczny na załączonym zdjęciu. Jak widać mam skłonność do występowania sporych stanów zapalnych i nasówa mi się pytanie, czy kosmetyki Normaderm sa na tyle skuteczne, że pozwolą chociażby częściowo zwalczyć powstawanie stanów zapalnych?

Gdyby to miało znaczenie - mam 19 lat, lecze trądzik od około 5 lat, po 4 latach leczenia dermatologicznego przeżuciłem się na leczenie poprzez oczyszczanie u kosmetyczki, co też za bardzo nie pomaga.


Z góry dziękuję za informacje
Pozdrawiam
Cześć wszystkim !!! moje problemy trądzikowe zwalczam od 5 lat. Na początku odstawiłam wszelkie kosmetyki typu kremy nawilżajace bo miałam po nich jeszcze wiekszy wysyp,nie mowiac juz o tym ze po godzinie twarz świecila sie jak neonówka ;( Do mycia twarzy przez dłuższy okres czasu uzywałam pianki myjącej firmy Eris Pharmaceris. Od roku jednak zaczełam smarować buzke kremem normaderm i jestem z niego zadowolona.Po pierwsze, bardzo dobrze nawilża a co najważniejsze moja skóra nie świeci sie po nim, daje bardzo dobry efekt matujacy. Największa wada to moim zdaniem zdaniem cena...okolo60 zl. Pół roku temu zakupilam żel do mycia twarzy normaderm jednak uważam że jest zbyt silny jak na moja przemęczoną różnorakimi specyfikami skóre (obecnie mam kuracje Isotexinem) bardzo wysusza... ale oczyszcza dokladnie. Nie mialam nigdy nic z linii La roche ale po tym co piszecie moim nastepnym zakupem bedzie Effeclar K Na stany zapalne to uwazam że same kosmetyki nie pomogą.
karabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując