Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skuteczny domowy sposób na pryszcze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-17, 17:54   #57
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Skuteczny domowy sposób na pryszcze

Cytat:
Napisane przez Niuuula Pokaż wiadomość
Polecam picie oleju lnianego!! jeszcze dwa miesiące temu sama nie mogłam na siebie patrzeć a teraz uśmiech nie schodzi mi z twarzy tak się polepszyło miałam na policzkach brodzie takie gule czerwone z których dopiero po miesciącu ropa się pojawiała, potemkolejny miesiąc zanim się zagoił. zanim się ten zagoił to kolejny krater róśł...straszne to było.
ale zaryzykowałam i nie żałuję! polecam już innym i każdy zadowolony pryszczy mniej na początku na wymioty ciągnie...ale już mi smakuje, takie orzeszki w smaku. jak komuś nie przechodzi przez gardło to smaruje sobie nim kanapki lub dolewajcie do czegoś.
Pozdrawiam!
Właśnie zamówiłam sobie ten olej w aptece i lada moment powinnam mieć. Mieszasz go może z nabiałem czy to nie jest konieczne? 2 łyżki dziennie wystarczy?
Ja na razie robię sobie "glutka" z siemienia lnianego, ale nie wiem czy pomaga na cerę, bo zazwyczaj po 2 tyg wymiękam jedyne co obserwuję to pojawienie się baby hair.
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując