Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 12:37   #908
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Się obkupiłam

A jakie gratisy mam


Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
A w której byłaś? Ja tak na szybko w PCC. Obsługiwała mnie super miła dziewczyna. Tak to ja lubię.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Bardzo jestem ciekawa obu masek. Opiszę wrażenia bo jutro mam zamiar potestować
To ja też czekam na recenzje w takim razie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Nate nie smaruj mascia z wit a przy paznokciach, skórki od niej bardzo rosną
Dobrze, że mówisz. Od dziś będę ją aplikować z pominięciem okolicy paznokci

Przed chwilą przetestowałam peeling cedrowy agafii. Ma konsystencję gęstej galaretki. Dobrze się rozprowadza na wilgotnej skórze. Zapach niczego nie urywa, myślałam, że będzie bardziej cedrowy, a pachnie trochę jak leśny odświeżacz powietrza Jednak po zmyciu na skórze zostaje delikatny, przyjemny leśny zapach i już nie wali odświeżaczem, więc jest okej Skórę mam mięciutką i gładką i generalnie jestem bardzo zadowolona po pierwszym użyciu, więc polecam kupić i sprawdzić na sobie za te całe 16zł

A pomadka Sylveco z peelingiem, o borze zielony, jak ona śmierdzi Ale używam od wczoraj i usteczka mięciutkie i nawilżone, więc jakoś ten smród przeżyję, a może nawet się do niego przyzwyczaję
nate jest offline Zgłoś do moderatora