Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-02, 10:45   #1195
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
normalnie kurde normalnie idę na fryzjerkę
młoda zachwycona
zobaczymy jak wyschną całkiem i się ułożą ale już jest moc
Ślicznie

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mnie życie tak zrobilo ze zawsze byłam grzeczna a tu nagle mam wrażenie ze lepiej jak by mnie nie bylo niż jak jestem
Dziewczyno, a co my zrobiłybyśmy na wątku bez Ciebie? Ja znowu bym wpadła w zakupoholizm bez Waszych rad

Parę razy "wygrałam życie w totka" - statystycznie powinnam być martwa, no wiecie takie szczęście w nieszczęściu.
Po takich akcjach, niektórzy stają się świętymi i uważają, że Bóg ich ochronił, bo mają coś szczególnego do powiedzenia światu. No niestety zadatków na świętą nie mam Dziewczyno, a co my zrobiłybyśmy na wątku bez Ciebie? Ja znowu bym wpadła w zakupoholizm bez Waszych rad

Parę razy "wygrałam życie w totka" - statystycznie powinnam być martwa, no wiecie takie szczęście w nieszczęściu.
Po takich akcjach, niektórzy stają się świętymi i uważają, że Bóg ich ochronił, bo mają coś szczególnego do powiedzenia światu. No niestety zadatków na świętą nie mam.
Nawet jakbym chciała się czymś dzielić, świat tego nie chce.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-02 o 10:59
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora