Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-04, 19:44   #2222
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie wiem zupełnie co u Was, jutro nadrobię, padam na pyszczek
Odpoczywaj, boxa nie było więc spox
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ooo dobrze że ostrzegasz to poleci na stopy albo nie - przygrażynię i opchnę na all

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

szanele przede wszystkim
może jakaś firma w przyszłym sezonie taki napis wydrukuje na t-shirtach
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak, to jaśniejszy Jest Milk Chocolate i Chocolate Soleil, ten drugi zawsze był w rzodkiewkach, brokułach i mini setach w sprzedaży.



---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Dobra, widzę, że bronzer chocolate soleil ma 3 odcienie, milk, dark i zwykły chocolate soleil?
W każdym razie teraz jest najjaśniejszy

Podoba mnie się ta mleczna czekolada
Hmmm i zjadłabym czekoladę...
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupow nie wiem czy wezme boxa rzodkiewy nie biore, bo nawet nie mam pomyslu co brac do boxa

Przyszlam sie pochwalic zakupami w D - bylam w szoku, ze te limitowane letnie Meteorki juz sa dostepne stacjonarnie - chcialam zapolowac na feelunique, bo skoro funt sobie tak ladnie spada to powinnam z tego skorzystac, ale nie doczekalam sie pojawienia sie online, wiec myslalam, ze wszystko przepadlo...
Oto zdjecia Pearls Carousel Guerlain :kupi: w gratisie dostalam trzy probki perfum Guerlain oraz miniaturke pianki do oczyszczania twarzy Sensai
Sprawdzalam na rece, sa delikatne, wcale nie rozowe.
Załącznik 6519906Załącznik 6519911

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Znam tego dewelopera, jedną inwestycję od niego kupiła moja bliska rodzina. Złego słowa o nim nie mogę powiedzieć, więc zdecydowałam się na niego. Odpowiada mi też lokalizacja, rozkład mieszkania, ułożenie, położenie na osiedlu, nasłonecznienie, no właściwie wszystko. Teraz chcę dopiąć najlepszą cenę.
Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało i za super atrakcyjną cenę!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora