Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki jest najlepszy podklad do cery BARDZO WRAZLIWEJ z niedoskonalosciami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-20, 12:03   #10
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Jaki jest najlepszy podklad do cery BARDZO WRAZLIWEJ z niedoskonalosciami

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A gdzie mozna dostac te kremy BB?
Zamkneli mi watek,wiec jeszcze raz napisze jakiego podkaldu szukam

Czy istnieje taki podklad?

-ktory nawilza

-nie uwydatnia niedoskonalosci(pory,zask orniki)

-nie wchodzi w pory

- cera nie wyglada plasko NIECIERPIE EFEKTU PUDROWOSCI NA TWARZY LUB PLASKOSCI JAKI DAJE Revlon"itp podklady- OKROPNIE TO WYGLADA


-nie podraznia,nadaje sie do cer wrazliwych

-ma lekka konsystencje, ale troche kryjacy !

-wyglada naturalnie,nie tworzy efektu maski

-nie wyglada tepo na twarzy

- skora nie wyglada na zmeczona



-skora wyglada w nim swiezo promiennie

-dosyc trwaly

-nie jest suchy

-nie zapycha

-ktory nie ciemnieje na twarzy

-ktory wyglada ladnie naturalnie w kazdym swietle



-przyjazny sklad(najlepiej naturalny sklad )

-ktory posiada w kolorystyce zimne beze

-skora nie moze sie w nim dusic

-jesli schodzi z twarzy to sposob ladny,wiele podkladow ma ta tendencje ze jak schodzi z twarzy to skora jeszcze gorzej wyglada niz bez makijazu

- przystepna cena

-wydajny

Szukam i szukam idealu (nie takie rzeczy ludzie wymyslaja w dzisiejszych
czasach,a tak trudno taki podklad wymyslic?

Moim zdaniem niektore podklady wrecz oszpecaja kobiety i o wiele lepiej wygladaja bez nich.....
Takie rzeczy tylko w Erze

A tak serio, każda cera jest inna. Podkład, który mi pasuje, u Ciebie może się nie sprawdzić, nawet jeśli teoretycznie miałybyśmy podobną cerę. No i dochodzi jeszcze kwestia pielęgnacji oraz makijażu, który kładziesz na podkład. Krem czy filtr, primer, puder wykończeniowy (lub ich brak), to wszystko decyduje o tym, że jedna kobieta uzna jakiś podkład za ósmy cud świata, a druga za kompletne badziewie

Ja też polecam prawdziwe minerały, szczególnie Meow, EDM i Pixie. Stosunek ceny do jakości i wydajności super Tylko musisz znaleźć odpowiednią formułę i kolor, a w przypadku minerałów to nie zawsze takie łatwe I pamiętaj, że skóra musi się do nich przyzwyczaić, na początku może (ale nie musi) Cię wysypać. No i mocne nawilżenie to podstawa

Z niemineralnych podkładów służą mi Yves Rocher Teint Serum Repultant https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1 i Astor Mineral Match w pędzlu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...lu.html&next=1 , ale zastrzegam, że używam primera i pudru bambusowego na zakończenie.

A BB Creamy dostaniesz na ebayu, dziewczyny na wizażowym organizują też zbiorowe zamówienia https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470282&page=62
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując