Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 21:20   #1697
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

To może i ja poproszę, bo też waham się między niektórymi typami...

1. Jak się opalasz - Opalam się☠ciężko, bez filtra na czerwono. Opalenizna raczej szarawa (porównuję☠się z moim TŻtem, który w moment przybiera śliczny kolor brzoskwinki )

2. Kolor oczu - Kolor oczu mam niebiesko-szary, z delikatną ciemniejszą obwódką bez żadnych plamek. Brwi i rzęsy na moje mam dość ciemne, brwi są wyraźne i gęste, nie muszę ich specjalnie regulować i poprawiać. Rzęsy mam chyba ciemne, ale krótkie i delikatne.

3. Piegi - Mam piegi na nosie i lekko na policzkach. Są bardziej szarawe.

4. Cera - Cerę mam bladą, szarawą, wpadającą w róż, z dużą tendencją do rozszerzonych naczynek. Rumienię się na czerwonego buraka, a zimą nos mam jak Rudolf...

5. Naturalny kolor włosów - Dodaję w załączniku zdjęcie sprzed ok. 9 lat, farbuję☠się już od dobrych 8 i nie pamiętam swojego naturalnego koloru. Na moje to taki standardowy, mysi, ciemny blond. Na zdjęciu widzę jaśniejsze refleksy.

6. Kolor ust - Mam jasne usta, wydaje mi się, że wpadające w koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo dobrze czuję☠się w czarnym, groszkowym zielonym, fioletach, brązach. Lubię też pastelowe, jasne kolory.
Nie lubię siebie w niebieskim (ewentualnie stonowane odcienie), w neonowych, jaskrawych kolorach i w czerwonym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Bardziej czerń, ale w kremowym też dobrze wyglądam. Białe i bure kolory odpadają.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Jak już wyżej napisałam, jaskrawe pasują tylko zielenie i fiolety. Choć ostatnio zakupiłam mocno turkusową sukienkę w czarne grochy, ponieważ bardzo się w niej sobie spodobałam.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.
Myślę, że tak. Lubię☠takie.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
^Uwaga do tego pytania - proszę upewnijcie się jakie kolory są ciepłe a jakie chłodne, bo nie każdy potrafi to na początku rozróżnić, wymaga to pewnej wprawy.

Zimne. Nie lubię złota, uwielbiam srebro i to jak w nim wyglądam.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
Lubię paski i kropki w różnych kombinacjach, zwłaszcza dobrze mi w czarno-białych lub kombinacjach czerń-kolor lub biel-kolor na wzorach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45937_460956879313_8216099_n.jpg (37,8 KB, 9 załadowań)
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora