Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 18:01   #671
Masumi11
Zakorzenienie
 
Avatar Masumi11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 3 486
GG do Masumi11
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez dalinijka Pokaż wiadomość
Zostawić Was na 2 dni i już kilka stron do nadrobienia

Jeśli chodzi o Bractwo to zakończyłam na Jhonie Matthew, lekkie zmęczenie materiałem

Obecnie całkowicie i nieodwracalnie zawładnęła mną Agnieszka Lingas - Łoniewska.... o matkooo brak mi słów. Uwielbiam ją!!
Zaczęło się od "Szpilek" (dawno temu), potem przyszła kolej na "Zakład o miłość". Był zakład, była miłość. Alex przystojny bad boy z przeszłością i Sylwia niewinna dziewczyna, która za 2 tyg. wychodzi za mąż. Niby historia taka, jak inne aż do ostatniej strony...zakończenie nieprzewidywalne. Pomyślałam, no to nie może tak się skończyć, jednak Kindluch nieubłagalnie wskazywał "time left in book: 2 m", w końcu przeczytałam ostatnie zdanie i byłam zła, zła na zakończenie. I wtedy...epilog - "Tylko człowiek, który kochał, umiera jak człowiek" - o rany mistrzostwo świata, czytałam i ryczałam. Pani Agnieszka ma niebywały talent do pisania epilogów. Przepiękna historia... cudo, cudo, cudo....
Potem przyszedł czas na "W zapomnieniu". Michał i Magda. Ehh brak mi słów. Razem z nimi przeżywałam ich wzloty i upadki, ich wspaniałą, bezwarunkową miłość. Majki, ahh Majki Popełnił kilka błędów, ale Magda dzielnie stała u jego boku. Był też Marcin, brat Michała (jego historia została rozwinięta w książce "Szósty" - to kolejna pozycja na mojej liście ). Poznajemy go jako 10 letniego chłopca, serduszko mi pękało gdy o nim czytałam, naprawdę bałam się przewracać kolejne strony... Hmm chyba za dużo zdradziłam więc na tym zakończę...

Moim zdaniem powinniśmy dodać do naszej listy wszystkie książki p. Agnieszki, mamy tylko "Szpilki".

A teraz to co lubię najbardziej czyli kochani Sinnersi - jestem z siebie dumna, dałam radę i nie przeczytałam 5 części, poczekałam na 4 Ehh jak ja nie lubię zaczynać serii, a potem czekać na kolejne części. Kilka pierwszym zdań i pomyślałam - Kim jest Dave??, o co chodzi... -ale ok szybko wróciła mi pamięć Noo uwielbiam tych chłopaków, co tu dużo mówić, teraz nic mnie nie powstrzyma przed zakończeniem całej serii - powinni być zaznaczeni na czerwono na naszej liście, jako bezwzględne "must read" Wielkie ukłony dla Tłumaczki!!

Co do naszej listy, to na czerwono zaznaczyłabym Crossa i Kerellyn Sparks. Brakuje nam 3 cz. Starka - Spełnij mnie, dodałabym Kinsella Sophie - Pamiętasz mnie?

Ale się rozpisałam

Tak na zakończenie zdanie z Zakładu o miłość:
"Tylko... jak miałem się uleczyć z tej miłości, która nadeszła tak nagle".


Maggnolia - szybkiego powrotu do zdrowia!!

Masumi kochana podeślij proszę spowiedź


Daj adres

Ja własnie rozważam czy zacząć dziś Zakład o Miłość czy Ostatnią Spowiedź.
I zgadzam sie, Łoniewska u mnie tez szybuje na szczyt

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
Wkońcu znalazłam czas by się odezwać.
Yasinisi trzymam kciuki za pomyślny finał związany z pracą.
Maggnolia zdrowiej szybko.
Bractwo (11 cz po pl) przeczytałam. Odczucia podobne jak u Was. Pierwsze tomy to szał, ale potem robiłam przerwy w czytaniu bo zaczęli męczyć. Na razie robię sobie przerwę, bo nie mam ciśnienia by przeczytać co dalej nawet po angielsku jak np było to z Epilogiem (The Dark Duet).
Starka 3 cz zmęczyłam - i obecnie nie mam co czytać .
Mogę prosić o:
  • Rudą
    Łatwopalnych
    Ostatnią spowiedź 1 i 2

rinos@gazeta.pl
Z góry bardzo dziękuję.
Poleciało.
__________________
... You never know how strong you are
Until being strong is the only choice you have...
Masumi11 jest offline Zgłoś do moderatora