Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-22, 12:15   #3637
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no wiadomo że jest szoł. Mi nie chodzi o ludzi jako takich - że piją że coś tam, że ktoś się z kimś kłóci bo wiadomo że to może być ustawione. Mówię o tym, że jeżeli pokazują kuchnię w którym tłuszcz spływa ze ścian i nikt nie czyścił lodówki od roku, a pod kegami przy barze podłoga jest cała oblepiona zaschniętym sokiem to nikt mi nie powie że to manipulacja bo jak? pracowałam kiedyś w knajpie i widziałam jak kucharze codziennie po zamknięciu czyścili dokładnie kuchnię a właściciel chodzil i sprawdzał czy wszystko wygląda ok (oczywiście nas - kelnerki też pilnował żeby bar i sala były czyste). I jak to widzę to zawsze się zastanawiam na co Ci ludzie liczą? zgłaszają sie do programu, mogą sie spodziewać że pewnego dnia wpadnie ekipa żeby ich zakwalifikowac albo nie to nie można tam posprzątać? żeby ludzi nie odstraszać? ja i tak bym do takiej "zrewolucjonizowanej" knajpy potem nie poszła. Bo co z tego że posprzątali bo im gessler kazała. Za miesiąc czy dwa pewnie mają taki sam syf znowu się rozgadałam
ja też


u nas też były "rewolucje" ustawka straszna, bardziej to służyło do reklamy, niż do jakiejś naprawy, ładnie była wychwalona w telewizorze, zaproszeni ludzie to same lokalne gwiazdy, adwokaci, prezesi i ich rodziny
a jeść tam sie nigdy nie dało i do tej pory nikt przy zdrowych zmysłach tam nie chodzi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora