Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 10:54   #84
Papuga69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 440
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
Czesc dziewuszki!Melduje sie na nowym watkuKurcze jeszcze tamtego nie nadrobilam ..jestem dopiero na 134 stronie..Chcialam Wam sie pochwalic moja dzisiejsza wizyta.Jestem cala w skowronkach doslownieMialam dzis robione Usg.Kosmowka sie przykleila wiec moge juz normalnie chodzic.Dzidzia w porownaniu do usg z 7 tygodnia jest taaaaaka duzaMa piekne malusie nozki,raczki ktorymi macha jak szalona,sliczny nosek i wogole cala jest sliczna.Lekarz sprawdzil wszystko co mogl na te chwile sprawdzic no i oczywiscie wszystko jest w jak najlepszym porzadkuTermin porodu przesunal mi sie na 25 sierpniaDostalam skierowanie na WR i grupe krwi poza tym przepisla juz nie duphaston tylko Luteine i czopki Clortimazolum bo od wczoraj jakis dziwny swiad mam tam na dole.Szkoda ze zdiecia mi nie dal..nie wiem moze dlatego ze bylam na nfz...Pozdrawiam Was kochane i zaraz biore sie za nadrabianie!
Ciesze się że z kolejną dzidzią wszystko dobrze

Powinni Ci dać zdjęcie, trzeba się upominać o swoje. Też chodzę na nfz i za każdym razem dostaję fotke do kolekcji
Papuga69 jest offline Zgłoś do moderatora